Subfields (7.x-1.1) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Prefix
ne: उपसर्ग

en: Suffix
ne: प्रत्यय

en: Type
ne: प्रकार

en: Required
ne: आवश्यक

en: Maximum length
ne: अधिक्तम लम्बाइ
