Subfields (7.x-1.1) - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Prefix
sl: Predpona

en: Suffix
sl: Pripona

en: Type
sl: Tip

en: Required
sl: Obvezno

en: Maximum length
sl: Največja dolžina

en: Allowed values list
sl: Seznam dovoljenih vrednosti
