Subfields (7.x-1.1) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Prefix
sr: Префикс

en: Suffix
sr: Суфикс

en: Type
sr: Tип

en: Maximum length
sr: Максимална дужина
