Subfields (7.x-1.1) - en to sv translation catalogue (11 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Type
sv: Typ

en: Required
sv: Obligatoriskt

en: Fields
sv: Fält

en: Textfield
sv: Textfält

en: Maximum length
sv: Längsta längd

en: CSS classes
sv: Stilmallsklasser

en: Allowed values list
sv: Lista med tillåtna värden

en: Select List
sv: Rullgardinsmeny

en: The maximum length of the field in characters.
sv: Det största antalet tecken i fältet.

en: The possible values this field can contain. Enter one value per line, in the format key|label.
sv: De möjliga värden detta fält kan innehålla. Ange ett värde per rad med formatet nyckel|etikett.
