Subfields (7.x-1.1) - en to th translation catalogue (7 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Prefix
th: คำนำหน้า

en: Suffix
th: คำต่อท้าย

en: Type
th: ประเภท

en: Required
th: จำเป็น

en: Maximum length
th: ความยาวสูงสุด

en: Allowed values list
th: รายการค่าที่อนุญาต
