Subfields (7.x-1.1) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Prefix
ug: خەت بېشى

en: Suffix
ug: قوشۇمچە

en: Type
ug: تىپى

en: Required
ug: زۆرۈر
