Subfields (7.x-1.1) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Prefix
bg: Префикс

en: Suffix
bg: Суфикс

en: Type
bg: Тип

en: Required
bg: Задължително
