Subfields (7.x-1.1) - en to bs translation catalogue (8 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Prefix
bs: Prefiks

en: Suffix
bs: Sufiks

en: Type
bs: Tip

en: Required
bs: Obavezno

en: Fields
bs: Polja

en: Maximum length
bs: Maksimalna dužina

en: Allowed values list
bs: Lista dozvoljenih vrijednosti
