Subfields (7.x-1.1) - en to ca translation catalogue (13 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Suffix
ca: Sufix

en: Type
ca: Tipus

en: Required
ca: Necessari

en: Fields
ca: Camps

en: Textfield
ca: Camp de text

en: Default Value
ca: Valor per defecte

en: Maximum length
ca: Longitud màxima

en: CSS classes
ca: Classes CSS

en: Allowed values list
ca: Llista de valors permesos

en: Select List
ca: Llista de selecció

en: The maximum length of the field in characters.
ca: La llargada màxima del camp en caràcters.

en: The possible values this field can contain. Enter one value per line, in the format key|label.
ca: Els valors possibles que pot contenir aquest camp. Introduïu un valor per línia, en el format clau|etiqueta.
