Subfields (7.x-1.1) - en to da translation catalogue (12 entries)

en: Title
da: Titel

en: Prefix
da: Præfiks

en: Suffix
da: Endelse

en: Required
da: Obligatorisk

en: Fields
da: Felter

en: Textfield
da: Tekstfelt

en: Maximum length
da: Maksimal længde

en: CSS classes
da: CSS klasser

en: Allowed values list
da: Liste af tilladte værdier

en: Select List
da: Valgliste

en: The maximum length of the field in characters.
da: Feltets maksimale længde i tegn.

en: The possible values this field can contain. Enter one value per line, in the format key|label.
da: Værdierne som dette felt kan indeholde. Indtast én værdi pr. linje på formen nøgle|værdi.
