Subfields (7.x-1.1) - en to lv translation catalogue (12 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Prefix
lv: Prefikss

en: Suffix
lv: Sufikss

en: Type
lv: Veids

en: Required
lv: Obligāts

en: Fields
lv: Lauki

en: Textfield
lv: Teksta lauks

en: Maximum length
lv: Maksimālais ievades garums

en: CSS classes
lv: CSS klases

en: Allowed values list
lv: Atļauto lauka vērtību saraksts

en: The maximum length of the field in characters.
lv: Maksimālais lauka garums simbolos

en: The possible values this field can contain. Enter one value per line, in the format key|label.
lv: Šī lauka iespējamās vērtības. Katrā rindā viena vērtība. Vērtības formāts ir atslēga|nosaukums.
