Subfields (7.x-1.1) - en to ml translation catalogue (6 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Prefix
ml: ഉപസര്ഗ്ഗം

en: Suffix
ml: സഫിക്സ്

en: Type
ml: തരം

en: Required
ml: അത്യന്താപേക്ഷിതം

en: Maximum length
ml: പരമാവധി നീളം
