Subfields (7.x-1.1) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Title
cs: Lokób

en: Type
cs: Kisím

en: Required
cs: Lager

en: Fields
cs: Zaga óll

en: Maximum length
cs: Bicíttu bicí lambai
