Subfields (7.x-1.1) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Prefix
ur: سابقہ

en: Suffix
ur: لاحقہ

en: Type
ur: قِسم

en: Maximum length
ur: حد لمبائی
