Subfolders Domain (7.x-1.0) - en to af translation catalogue (15 entries)

en: Title
af: Titel

en: delete
af: verwyder

en: Operations
af: Aksies

en: Type
af: Tipe

en: Author
af: Outeur

en: Language
af: Taal

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: edit
af: redigeer

en: Update
af: Dateer op

en: Update options
af: Opdateer opsies

en: Users
af: Gebruikers

en: Operation
af: Operasie

en: published
af: gepubliseerd

en: not published
af: nie gepubliseerd
