Subfolders Domain (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (21 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: delete
et: kustuta

en: Status
et: Olek

en: Operations
et: Toimingud

en: Type
et: Liik

en: Author
et: Autor

en: Language
et: Keel

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: edit
et: muuda

en: Update
et: Uuenda

en: Updated
et: Uuendatud

en: Update options
et: Muutmise valikud

en: Users
et: Kasutajad

en: Operation
et: Operatsioon

en: published
et: avaldatud

en: not published
et: avaldamata

en: Language neutral
et: Keelest sõltumatu

en: Domains
et: Domeenid

en: No content available.
et: Sisu puudub.

en: Undefined language (@langcode)
et: Määratlemata keel (@langcode)
