Subfolders Domain (sub domains) (7.x-1.0) - en to ht translation catalogue (6 entries)

en: Status
ht: Eta

en: Operations
ht: Operasyon

en: Type
ht: Tip

en: Author
ht: Otè

en: Language
ht: Lang

en: Updated
ht: A jou
