Subfolders Domain (7.x-1.0) - en to nn translation catalogue (15 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: delete
nn: slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Author
nn: Forfattar

en: Language
nn: Språk

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: edit
nn: endre

en: Update
nn: Oppdater

en: Updated
nn: Oppdatert

en: Update options
nn: Val for oppdatering

en: Users
nn: Brukarar

en: published
nn: publisert

en: not published
nn: ikkje publisert

en: Language neutral
nn: Språknøytral
