Subfolders Domain (7.x-1.0) - en to pa translation catalogue (11 entries)

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Status
pa: ਹਾਲਤ

en: Type
pa: ਕਿਸਮ

en: Author
pa: ਲੇਖਕ

en: Language
pa: ਭਾਸ਼ਾ

en: Yes
pa: ਹਾਂ

en: No
pa: ਨਹੀਂ

en: edit
pa: ਸੋਧ

en: Update
pa: ਅੱਪਡੇਟ

en: Users
pa: ਯੂਜ਼ਰ
