Subfolders Domain (sub domains) (7.x-1.0) - en to ps translation catalogue (12 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Status
ps: حالت

en: Type
ps: بڼه

en: Author
ps: ليكوال

en: Language
ps: ژبه

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: Update
ps: اوسمهالیز

en: Updated
ps: اوسمهالیز شو

en: Update options
ps: غوراوي اوسمهالیزول

en: Users
ps: غړي

en: published
ps: خپاره شوي
