Subfolders Domain (7.x-1.0) - en to se translation catalogue (12 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: delete
se: sihko

en: Type
se: Šládja

en: Author
se: Čálli

en: Language
se: Giella

en: Yes
se: Jua

en: No
se: Ii

en: edit
se: rievdda

en: Update
se: Ođasmahte

en: Updated
se: Ođastuvvon

en: published
se: almmuhuvvon

en: not published
se: ii almmuhuvvon
