Subfolders Domain (sub domains) (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (22 entries)

en: Title
sk: Názov

en: delete
sk: odstrániť

en: Status
sk: Stav

en: Operations
sk: Operácie

en: Type
sk: Typ

en: Author
sk: Autor

en: Language
sk: Jazyk

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: edit
sk: upraviť

en: Update
sk: Aktualizovať

en: Updated
sk: Aktualizované

en: Update options
sk: Možnosti aktualizácie

en: Users
sk: Používatelia

en: Operation
sk: Operácia

en: published
sk: zverejnené

en: not published
sk: nezverejnené

en: The automatically generated alias %original_alias conflicted with an existing alias. Alias changed to %alias.
sk: Automaticky generovaný alias %original_alias je už použitý. Alias bol zmenený na %alias.

en: Language neutral
sk: Nezávislé od jazyka

en: Domains
sk: Domény

en: No content available.
sk: Žiaden obsah nie je dostupný.

en: Undefined language (@langcode)
sk: Nedefinovaný jazyk (@langcode)
