Subfolders Domain (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (21 entries)

en: Title
sv: Titel

en: delete
sv: radera

en: Operations
sv: Funktioner

en: Type
sv: Typ

en: Author
sv: Författare

en: Language
sv: Språk

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: edit
sv: redigera

en: Update
sv: Uppdatera

en: Updated
sv: Uppdaterad

en: Update options
sv: Alternativ för uppdatering

en: Users
sv: Användare

en: Operation
sv: Funktion

en: published
sv: publicerad

en: not published
sv: ej publicerad

en: The automatically generated alias %original_alias conflicted with an existing alias. Alias changed to %alias.
sv: Det automatiskt genererade aliaset %original_alias hamnade i konflikt med ett existerande alias. Alias ändrades till %alias.

en: Language neutral
sv: Språkneutral

en: Domains
sv: Domäner

en: No content available.
sv: Inget innehåll tillgängligt.

en: Undefined language (@langcode)
sv: Ej definierat språk (@langcode)
