Subfolders Domain (7.x-1.0) - en to ug translation catalogue (13 entries)

en: Title
ug: تىما

en: delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Status
ug: ھالەت

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Type
ug: تىپى

en: Update
ug: يڭىلاش

en: Updated
ug: يېڭىلاندى

en: Update options
ug: يېڭىلاش شەرتلىرى

en: Users
ug: ئىشلەتكۈچىلەر

en: Operation
ug: مەشغۇلات

en: published
ug: ئېلان قىلىندى

en: not published
ug: ئېلان قىلىنمىدى

en: Language neutral
ug: ھەممەباپ تىل
