Subfolders Domain (sub domains) (7.x-1.0) - en to az translation catalogue (17 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: delete
az: sil

en: Status
az: Vəziyyət

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Type
az: Növ

en: Author
az: Müəllif

en: Language
az: Dil

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: edit
az: redaktə et

en: Update
az: Yeniləmə

en: Updated
az: Yeniləndi

en: Update options
az: Yeniləmə parametrləri

en: Users
az: İstifadəçilər

en: published
az: nəşr edilmişdir

en: not published
az: nəşr olunmayıb

en: No content available.
az: Əlçatan məzmun yoxdur.
