Subfolders Domain (sub domains) (7.x-1.0) - en to bs translation catalogue (15 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: delete
bs: obriši

en: Operations
bs: Operacije

en: Type
bs: Tip

en: Author
bs: Autor

en: Language
bs: Jezik

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: edit
bs: izmijeni

en: Update
bs: Ažuriranje

en: Update options
bs: Osvježi postavke

en: Users
bs: Korisnici

en: published
bs: objavljen

en: not published
bs: nije objavljen

en: Language neutral
bs: Neutralan jezik
