Subfolders Domain (sub domains) (7.x-1.0) - en to ml translation catalogue (10 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Status
ml: സ്ഥിതി

en: Operations
ml: പ്രവര്‍ത്തനങ്ങള്‍

en: Type
ml: തരം

en: Author
ml: ലേഖകൻ

en: Language
ml: ഭാഷ

en: Yes
ml: അതെ

en: No
ml: അല്ല

en: edit
ml: തിരുത്തുക
