Subfolders Domain (sub domains) (7.x-1.0) - en to ur translation catalogue (13 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: delete
ur: حذف کریں

en: Status
ur: حالت

en: Operations
ur: معاملات

en: Type
ur: قِسم

en: Author
ur: مصنف

en: Language
ur: زبان

en: Yes
ur: ہاں

en: No
ur: نہیں

en: edit
ur: ترمیم

en: Update
ur: تجدید

en: Update options
ur: تجدید کے اختیارات

en: Language neutral
ur: غیر جانبدار زبان
