Subfolders Domain (sub domains) (7.x-2.0-beta1) - en to be translation catalogue (20 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: delete
be: выдаліць

en: Status
be: Статус

en: Operations
be: Аперацыі

en: Type
be: Тып

en: Author
be: Аўтар

en: Language
be: Мова

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: edit
be: рэдагаваць

en: Update
be: Абнавіць

en: Updated
be: Абноўлена

en: Update options
be: Налады абнаўлення

en: Users
be: Карыстальнікі

en: Operation
be: Аперацыя

en: published
be: апублікавана

en: not published
be: не апублікавана

en: Language neutral
be: Нейтральная мова

en: No content available.
be: Няма даступнага змесціва.

en: Undefined language (@langcode)
be: Невызначаная мова (@langcode)
