Subfolders Domain (7.x-2.0-beta1) - en to bg translation catalogue (18 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: delete
bg: изтрий

en: Status
bg: Статус

en: Operations
bg: Действия

en: Type
bg: Тип

en: Author
bg: Автор

en: Language
bg: Език

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: edit
bg: редактирай

en: Update
bg: Промени

en: Updated
bg: Обновено

en: Update options
bg: Опции за обновяването

en: Users
bg: Потребители

en: Operation
bg: Действие

en: published
bg: публикувано

en: not published
bg: непубликувано

en: Language neutral
bg: Езиково неутрален
