Subfolders Domain (sub domains) (7.x-2.0-beta1) - en to ka translation catalogue (16 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: delete
ka: წაშლა

en: Status
ka: სტატუსი

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Type
ka: ტიპი

en: Author
ka: ავტორი

en: Language
ka: ენა

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: edit
ka: რედაქტირება

en: Update
ka: განახლება

en: Updated
ka: განახლებულია

en: Users
ka: მომხმარებლები

en: published
ka: გამოქვეყნებული

en: not published
ka: არ არის გამოქვეყნებული

en: Language neutral
ka: ნეიტრალური ენა
