Subfolders Domain (sub domains) (7.x-2.0-beta1) - en to pl translation catalogue (23 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: delete
pl: usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: Type
pl: Typ

en: Author
pl: Autor

en: Language
pl: Język

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: edit
pl: edytuj

en: Update
pl: Aktualizuj

en: Updated
pl: Uaktualniono

en: Update options
pl: Opcje aktualizacji

en: Users
pl: Użytkownicy

en: Operation
pl: Czynność

en: published
pl: opublikowany

en: not published
pl: nieopublikowany

en: The automatically generated alias %original_alias conflicted with an existing alias. Alias changed to %alias.
pl: Automatycznie utworzony alias %original_alias pozostaje w konflikcie z istniejącym aliasem. Alias zmieniono na %alias.

en: Language neutral
pl: Język niesprecyzowany

en: Domains
pl: Domeny

en: All domains
pl: Wszystkie domeny

en: Domain name
pl: Nazwa domeny

en: No content available.
pl: Brak zawartości.

en: Undefined language (@langcode)
pl: Niezidentyfikowany język (@langcode)
