Subfolders Domain (sub domains) (7.x-2.0-beta1) - en to pt translation catalogue (23 entries)

en: Title
pt: Título

en: delete
pt: eliminar

en: Status
pt: Estado

en: Operations
pt: Operações

en: Type
pt: Tipo

en: Author
pt: Autor

en: Language
pt: Idioma

en: Yes
pt: Sim

en: No
pt: Não

en: edit
pt: editar

en: Update
pt: Atualizar

en: Updated
pt: Atualizado

en: Update options
pt: Opções de atualização

en: Users
pt: Utilizadores

en: Operation
pt: Operação

en: published
pt: publicado

en: not published
pt: não publicado

en: The automatically generated alias %original_alias conflicted with an existing alias. Alias changed to %alias.
pt: O caminho alternativo %original_alias gerado automaticamente entra em conflito com um já existente. Foi mudado para %alias.

en: Language neutral
pt: Neutro em relação ao idioma

en: Domains
pt: Domínios

en: All domains
pt: Todos os domínios

en: No content available.
pt: Conteúdo não disponível

en: Undefined language (@langcode)
pt: Linguagem indiferenciada (@langcode)
