Subfolders Domain (7.x-2.0-beta1) - en to si translation catalogue (8 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: delete
si: මකාදැමීම

en: Status
si: තත්වය

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Type
si: වර්ගය

en: Language
si: භාෂාව

en: edit
si: සංස්‌කරණය

en: Users
si: පරිශ්‍රීලකයින්
