Subfolders Domain (7.x-2.0-beta1) - en to te translation catalogue (15 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: delete
te: తొలగించు

en: Status
te: స్థితి

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Type
te: రకం

en: Author
te: రచయిత

en: Language
te: భాష

en: Yes
te: అవును

en: No
te: కాదు

en: edit
te: మార్చు

en: Update
te: తాజాకరించు

en: Update options
te: ఎంపికలను తాజాకరించు

en: Users
te: వాడుకరులు

en: published
te: ప్రచురితం

en: not published
te: అప్రచురితం
