Subfolders Domain (7.x-2.0) - en to cy translation catalogue (18 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: delete
cy: dileu

en: Status
cy: Statws

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Type
cy: Math

en: Author
cy: Awdur

en: Language
cy: Iaith

en: Yes
cy: Ie

en: No
cy: Na

en: edit
cy: golygu

en: Update
cy: Diweddaru

en: Updated
cy: Newidwyd

en: Update options
cy: Dewisiadau diweddaru

en: Users
cy: Defnyddwyr

en: Operation
cy: Gweithrediad

en: published
cy: wedi ei gyhoeddi

en: not published
cy: heb ei gyhoeddi

en: Language neutral
cy: Iaith niwtral
