Subfolders Domain (sub domains) (7.x-2.0) - en to he translation catalogue (19 entries)

en: Title
he: כותרת

en: delete
he: מחיקה

en: Status
he: מצב

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Type
he: סוג

en: Author
he: מחבר/ת

en: Language
he: שפה

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: edit
he: עריכה

en: Update
he: עדכון

en: Updated
he: עודכן

en: Update options
he: אפשרויות עדכון

en: Users
he: חברי האתר

en: Operation
he: פעולה

en: published
he: פורסם

en: not published
he: לא פורסם

en: Language neutral
he: שפה נייטרלית

en: No content available.
he: אין תוכן זמין.
