Subfolders Domain (sub domains) (7.x-2.0) - en to hu translation catalogue (22 entries)

en: Title
hu: Cím

en: delete
hu: törlés

en: Status
hu: Állapot

en: Operations
hu: Műveletek

en: Type
hu: Típus

en: Author
hu: Szerző

en: Language
hu: Nyelv

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: edit
hu: szerkesztés

en: Update
hu: Frissítés

en: Updated
hu: Frissítve

en: Update options
hu: Frissítési lehetőségek

en: Users
hu: Felhasználók

en: Operation
hu: Művelet

en: published
hu: közzétett

en: not published
hu: rejtett

en: The automatically generated alias %original_alias conflicted with an existing alias. Alias changed to %alias.
hu: Az automatikusan létrehozott %original_alias álnév megegyezik egy már létezővel. Az új álnév: %alias.

en: Language neutral
hu: Nyelvfüggetlen

en: Domains
hu: Domének

en: No content available.
hu: Nincs elérhető tartalom.

en: Undefined language (@langcode)
hu: Meghatározatlan nyelv (@langcode)
