Subfolders Domain (sub domains) (7.x-2.0) - en to it translation catalogue (21 entries)

en: Title
it: Titolo

en: delete
it: elimina

en: Status
it: Stato

en: Operations
it: Operazioni

en: Type
it: Tipo

en: Author
it: Autore

en: Language
it: Lingua

en: Yes
it: Sì

en: edit
it: modifica

en: Update
it: Aggiorna

en: Updated
it: Aggiornato

en: Update options
it: Opzioni di aggiornamento

en: Users
it: Utenti

en: Operation
it: Operazione

en: published
it: pubblicato

en: not published
it: non pubblicato

en: The automatically generated alias %original_alias conflicted with an existing alias. Alias changed to %alias.
it: L'alias %original_alias, generato automaticamente, è in conflitto con un alias esistente. L'alias è stato modificato in %alias.

en: Language neutral
it: Indipendente dalla lingua

en: Domains
it: Domini

en: No content available.
it: Nessun contenuto disponibile.

en: Undefined language (@langcode)
it: Lingua non definita (@langcode)
