Subfolders Domain (sub domains) (7.x-2.0) - en to ja translation catalogue (22 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: delete
ja: 削除

en: Status
ja: 状態

en: Operations
ja: 操作

en: Type
ja: タイプ

en: Author
ja: 投稿者

en: Language
ja: 言語

en: Yes
ja: はい

en: No
ja: いいえ

en: edit
ja: 編集

en: Update
ja: 更新

en: Updated
ja: 更新

en: Update options
ja: 更新オプション

en: Users
ja: ユーザー

en: Operation
ja: 操作

en: published
ja: 掲載

en: not published
ja: 非掲載

en: The automatically generated alias %original_alias conflicted with an existing alias. Alias changed to %alias.
ja: 自動生成されたエイリアス %original_alias は、既存のエイリアスとコンフリクトしたため %alias に変更されました。

en: Language neutral
ja: ニュートラル言語

en: Domains
ja: ドメイン

en: No content available.
ja: コンテンツが見つかりません。

en: Undefined language (@langcode)
ja: 定義されていない言語(@langcode)
