Subfolders Domain (sub domains) (7.x-2.0) - en to mn translation catalogue (16 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: delete
mn: устгах

en: Status
mn: Төлөв

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Type
mn: Төрөл

en: Author
mn: Зохиогч

en: Language
mn: Хэл

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: edit
mn: засварлах

en: Update
mn: Шинэчлэх

en: Update options
mn: Шинэчлэх сонголтууд

en: Users
mn: Хэрэглэгчид

en: published
mn: нийтлэгдсэн

en: not published
mn: нийтлэгдээгүй

en: Language neutral
mn: Хэлний тохиргооноос үл хамаарах
