Subfolders Domain (sub domains) (7.x-2.0) - en to mr translation catalogue (13 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: delete
mr: मिटवा

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Operations
mr: कृती

en: Type
mr: प्रकार

en: Author
mr: लेखक

en: Language
mr: भाषा

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: edit
mr: संपादन

en: Update
mr: अपडेट

en: Updated
mr: सुधारित

en: Update options
mr: अपडेट पर्याय
