Subfolders Domain (sub domains) (7.x-2.0) - en to ne translation catalogue (16 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: delete
ne: हटाउनुस

en: Status
ne: अवस्था

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Type
ne: प्रकार

en: Author
ne: लेखक

en: Language
ne: भाषा

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Update
ne: अपडेट

en: Update options
ne: अपडेट गर्ने विकल्पहरू

en: Users
ne: प्रयोगकर्ताहरू

en: published
ne: प्रकासित भएको

en: not published
ne: प्रकासित नभएको

en: Language neutral
ne: भाषा निष्पक्ष
