Subfolders Domain (sub domains) (7.x-2.0) - en to sr translation catalogue (9 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: delete
sr: избриши

en: Status
sr: Статус

en: Operations
sr: Операције

en: Type
sr: Tип

en: Author
sr: Аутор

en: Language
sr: Језик

en: edit
sr: измени

en: Update
sr: Ажурирање
