Subfolders Domain (sub domains) (7.x-2.0) - en to tr translation catalogue (22 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: delete
tr: sil

en: Status
tr: Durum

en: Operations
tr: İşlemler

en: Type
tr: Tip

en: Author
tr: Yazar

en: Language
tr: Dil

en: Yes
tr: Evet

en: No
tr: Hayır

en: edit
tr: düzenle

en: Update
tr: Güncelle

en: Updated
tr: Güncellenme

en: Update options
tr: Güncelleme seçenekleri

en: Users
tr: Kullanıcılar

en: Operation
tr: İşlem

en: published
tr: yayında

en: not published
tr: yayında değil

en: The automatically generated alias %original_alias conflicted with an existing alias. Alias changed to %alias.
tr: Otomatik olarak oluşturulan %original_alias varolan bir isim ile çakıştı. Yeni isim %alias olarak değiştirildi.

en: Language neutral
tr: Dil tercihsiz - özgün dil

en: Domains
tr: Alan adları

en: No content available.
tr: Hiçbir içerik mevcut değil.

en: Undefined language (@langcode)
tr: Tanımlanmamış dil (@langcode)
