Subfolders Domain (7.x-2.1) - en to ast translation catalogue (16 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: delete
ast: desaniciar

en: Status
ast: Estáu

en: Operations
ast: Operaciones

en: Type
ast: Triba

en: Author
ast: Autor

en: Language
ast: Llingua

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: edit
ast: editar

en: Update
ast: Anovar

en: Updated
ast: Anováu

en: Update options
ast: Anovar les opciones

en: Users
ast: Usuarios

en: Operation
ast: Operación

en: published
ast: espublizáu
