Subfolders Domain (7.x-2.1) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: delete
az: sil

en: Status
az: Vəziyyət

en: Type
az: Növ

en: Author
az: Müəllif

en: Language
az: Dil

en: edit
az: redaktə et
