Subfolders Domain (sub domains) (7.x-2.1) - en to ca translation catalogue (20 entries)

en: Title
ca: Títol

en: delete
ca: suprimeix

en: Status
ca: Estat

en: Operations
ca: Operacions

en: Type
ca: Tipus

en: Author
ca: Autor

en: Language
ca: Llengua

en: Yes
ca: Sí

en: edit
ca: edita

en: Update
ca: Actualitza

en: Updated
ca: Actualitzat

en: Update options
ca: Actualitza les opcions

en: Users
ca: Usuaris

en: Operation
ca: Operació

en: published
ca: publicat

en: not published
ca: no publicat

en: The automatically generated alias %original_alias conflicted with an existing alias. Alias changed to %alias.
ca: L'àlies %original_alias generat automàticament creava un conflicte amb un àlies existent. S'ha canviat l'àlies per %alias.

en: Language neutral
ca: Neutre lingüísticament

en: No content available.
ca: No hi ha contingut disponible.

en: Undefined language (@langcode)
ca: Llengua no definida (@langcode)
