Subfolders Domain (sub domains) (7.x-2.1) - en to is translation catalogue (17 entries)

en: Title
is: Titill

en: delete
is: eyða

en: Status
is: Staða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Type
is: Gerð

en: Author
is: Höfundur

en: Language
is: Tungumál

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: edit
is: breyta

en: Update
is: Uppfæra

en: Updated
is: Uppfært

en: Update options
is: Uppfærsluvalkostir

en: Users
is: Notendur

en: published
is: birt

en: not published
is: ekki birt

en: Language neutral
is: Tungumál hlutlaust
