Subfolders Domain (sub domains) (7.x-2.1) - en to jv translation catalogue (19 entries)

en: Title
jv: Judul

en: delete
jv: busak

en: Operations
jv: Operasi

en: Type
jv: Tipe

en: Author
jv: Penulis

en: Language
jv: Basa

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: edit
jv: sunting

en: Update
jv: Dianyari

en: Updated
jv: Wis anyar

en: Update options
jv: Opsi paling anyar

en: Users
jv: Panganggo

en: Operation
jv: Operasi

en: published
jv: dipacak

en: not published
jv: ora dipacak

en: Language neutral
jv: Basa netral

en: No content available.
jv: Ora ānā kontèn sing cumawis.

en: Undefined language (@langcode)
jv: Basa sing ora dikenal (@langcode)
